KURUMSAL

DÜNYA'NIN ENERJİSİNİ ÜRETİYORUZ

HAKKIMIZDA

BİRCİ ENERJİ MÜH. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. 2020 yılında kurulmuştur. Enerji sektörüne dinamik, genç ve sektörde uzun yıllar tecrübeye sahip mühendis ve teknisyenleriyle giriş yaparak kısa süre içerisinde planlı ve doğru adımlar atarak büyümektedir. Güçlü kadrosuyla sektöre en kaliteli ve hızlı hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Daima gelişen, teknolojiyi takip eden ve yeniliklere açık olan dinamik bir yapıya sahiptir.

BİRCİ ENERJİ çevreyi koruyan iş sağlığı ve güvenliği kuralları çerçevesinde enerjinin gerekli olduğu her yerde kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir. Özenli ve özverili olarak çalışan tüm ekip arkadaşlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

MİSYONUMUZ

Çevreyi ve değerleri koruyarak faaliyet gösterdiği alanlarda titizlikle ve kaliteden ödün vermeden çözüm odaklı bakış açımızla işlerimizi yapmayı görev biliriz.

VİZYONUMUZ

Daima müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini ön planda tutarak tüm işlerimizde özveri ve titizlikle çalışarak kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden teknolojiyi, bilgiyi ve inovasyonu dinamik ekibimizle birleştirerek alanında öncül bir şirket olmaktır.